Skip to content

موسسه آموزشی فرهنگی عصر طلایی رشد و بالندگی ایرانیان - نامه ای برای حافظه عزیزم!

Main Content

نامه ای برای حافظه عزیزم!

نامه ای برای حافظه عزیزم!

نامه ای برای حافظه عزیزم!

سلام

حافظه عزیزم، الآن که دارم برایت می نویسم، خیلی از دستت ناراحتم؛ چرا که یکبار دیگر باعث شدی تاریخ تولد پدرم را فراموش کنم و آخرین نفری باشم که به او تبریک می گویم. چرا با وجود آنکه روز قبل چندین بار به تو یادآوری کردم، باز فراموش کردی به یادم بیاری؟ هنوز یک روز از دعوای ما سر فراموش کردن پرداخت قبض خانه و قطع برق هنگام شام نمی گذرد. اگر برادرم به کمک من نمی آمد، آن شب برایم شام آخر می شد.

باز هم می توانم چشمم را روی این اتفاقات ببندم، اما درباره ی فراموش کردن زمان مصرف داروهای مادربزرگم، جای هیچ بخششی نمی ماند. اگر خواهرم چند دقیقه دیرتر به من زنگ می زد که داروهایش را بدهم، ممکن بود اتفاقی جبران ناپذیر رخ دهد.

خلاصه اینکه از دستت خیلی ناراحتم و تصمیم گرفتم فکری به حال خودم و خودت بکنم. هرچه اندیشیدم، دیدم جدایی ما امکان پذیر نیست و ما باید تا پایان عمر باهم باشیم. پس نمی توان تو را با حافظه دیگری تعویض کرد یا بدون تو زندگی کرد. پس تصمیم گرفتم دنبال راهی برای کمک به تو بگردم. امروز جایی خوندم که مغز همه ی ما ویژگی خارق العاده ای دارد که اسمش ویژگی نوروپلاستیسیتی یا انعطاف پذیری مغزی است. با این ویژگی مغز می توان به حافظه و عملکردهای دیگر مغزی کمک کرد تا قوی تر شوید یا اگر نسبت به گذشته کم توان شده اید، دوباره توان و قدرت خود را به دست بیاورید.

با شرکت در دوره ها ترمیک ucm3 می توانید به ساده ترین روش ها، حافظه خود را قوی تر از قبل سازید.